Ułatwienia dostępu

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach / kursach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź złożenie go w siedzibie Centrum Szkoleniowego EDUCUS, Rynek 14, 64-200 Wolsztyn (osobiście lub drogą pocztową).

ZAŁĄCZNIK – Formularz zgłoszeniowy

W przypadku finasowania szkolenia ze środków publicznych, prosimy o dodatkowe wypełnienie i odesłanie oświadczenia o stawce VAT.

ZAŁĄCZNIK – Oświadczenie o stawce VAT

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Na Państwa pytania chętnie odpowiemy bezpośrednio w naszym biurze lub prosimy o kontakt telefoniczny.

728 884 918

PROMOCJA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

W przypadku zamkniętych grup – liczących przynajmniej 10 uczestników – organizowanych np. przez placówki oświatowe, oferujemy specjalne RABATY.

Jeśli zamierzasz przeszkolić pracowników z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, przeprowadzić szkolenie dla kierowników wycieczek szkolnych, czy sięgnąć po inne szkolenia z naszej oferty skierowane do zorganizowanej przez Ciebie grupy, zachęcamy do kontaktu celem indywidualnej wyceny.