Ułatwienia dostępu

W EDUCUS Centrum Szkoleniowym od kilkunastu lat uczymy się, zbieramy doświadczenia, obserwujemy trendy i zmiany na rynku szkoleniowym. Dostosowujemy się do potrzeb rynku, by móc zaoferować Wam - Naszym Klientom – szeroki wachlarz usług, wsparcie i wiedzę naszego zespołu. Współpracujemy ze sprawdzonymi trenerami i instytucjami, pozwalającymi nam realizować dla Was szeroki zakres usług edukacyjnych.

Dla kogo skierowane są nasze usługi? Adresujemy je do osób wkraczających na rynek pracy lub dążących do przekwalifikowania na tym rynku, osób chcących podnieść swoje kompetencje/kwalifikacje, przedsiębiorców, menadżerów oraz pracowników małych i średnich firm, przedstawicieli jednostek administracyjnych, samorządów gmin i powiatów. Od kilku lat nasza działalność ukierunkowana jest również na aktywności wspierające wejście na rynek pracy osób niepełnosprawnych i wykluczonych.

Jaki jest obszar naszego działania? Staramy się aktywnie reagować na Wasze potrzeby edukacyjne i stale rozwijamy ofertę szkoleniową, by móc sprostać Waszym oczekiwaniom. Specjalizacja EDUCUS S.C. obejmuje zarówno kursy kompetencyjne/zawodowe (m.in. kadry i rachunkowość, doradztwo zawodowe, bhp i pierwsza pomoc przedmedyczna, social media marketing, rozwój umiejętności sprzedażowych i obsługi klienta), jak i kursy hobbystyczne (m.in. fotograficzne, kosmetyczne, behawioralne dla właścicieli psów).

W naszych działaniach przyświeca nam łacińskie motto „Longo Sed Proximus Intervallo”. I nie bez powodu zdobi ono ścianę naszego biura... staramy się, by oferowane przez nas usługi były innowacyjne i na najwyższym poziomie. Stawiając na rozwój, poszerzyliśmy naszą ofertę m.in. o Centrum Terapii i Psychoedukacji z Biofeedback EEG. Dzięki temu już dziś wzbogacamy nasze usługi o działania terapeutów, trenerów, psychologów i doradców zawodowych:

www.biofeedback-wolsztyn.pl

Nasze doświadczenie? Przez kilkanaście lat pracy dla Was, sprawdziliśmy się zarówno od strony organizacji indywidualnych szkoleń, zamkniętych projektów edukacyjnych dla firm i instytucji, jak i kształcenia kadry nauczycielskiej - poprzez organizowane do 2015 roku kursy kwalifikacyjne z zakresu: zarządzania placówkami oświatowymi, terapii pedagogicznej, oligofrenopedagogiki, pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Od kilku lat realizujemy projekty w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, a także szkolenia w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Czas jaki dla Was i z Wami działamy na rynku szkoleniowym - od 2007 roku - to przede wszystkim setki osób mogących nas poznać i szkolić się  u nas i z nami (tak, tak, każde organizowane i przeprowadzone szkolenie, my też traktujemy jako naukę). Dzięki zdobytym do tej pory doświadczeniom oraz współpracy z profesjonalną kadrą trenerską, nasi Słuchacze cenią nas za wysoki poziom oferowanych usług, wychodzenie naprzeciw potrzebom i wymaganiom współczesnego rynku. Nasze sukcesy wynikają zarówno z  wysokiego merytorycznie poziomu oferowanych usług, elastyczności w dostosowywaniu oferty do wymagań, jak i naciskowi na praktyczny wymiar prowadzonych zajęć. Udaje nam się to osiągać m.in. dzięki współdziałaniu z jednostkami takimi jak: poradnie psychologiczno-pedagogiczne, domy pomocy społecznej, stowarzyszenia i fundacje.

facebook_page_plugin