Tomasz Kirszensztejn

właściciel
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 601 298 745

Założyciel Centrum Szkoleniowego EDUCUS, szkoleniowiec, doradca zawodowy, specjalista ds. BHP. W kilku słowach: realista ceniący sobie jasne zasady i porządek. Nie potrafię przeżyć dnia bez pokładów dobrego humoru, ironii – no dobrze, nawet sarkazmu.
Od pierwszych pomysłów i idei, poprzez kształcenie kadr oświatowych, szkolenia, edukację z zakresu BHP, aż po zaangażowanie w projekty EFS, gabinety psychoedukacji i dalsze innowacyjne koncepcje … tworzę markę EDUCUS. I wiem, że sukces można osiągnąć jedynie poprzez zaangażowanie zgranego zespołu i pracę z tymi, którzy chcą coś zmieniać, tak by jako zespół móc śmiało powiedzieć „longo sed proximus intervallo”.


Magdalena Świniarek

projekty lubuskie
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 728 884 918

Specjalista z zakresu przygotowania wniosków, odpowiedniej dokumentacji, zarządzania oraz rozliczania projektów unijnych.
Koordynator szkoleń, doradca zawodowy, pośrednik pracy, mentor.
O mnie? Hmm… krótko, zwięźle i na temat - niepoprawna optymistka, twardo stąpająca po ziemi, która zawsze dąży do wyznaczonego przez siebie celu.
Nie jestem idealna, w końcu nikt nie jest 😉 Na co dzień jestem uśmiechnięta, miła, pomocna, a czasami nieznośna – ale tylko czasami 😊 Moje motto: „Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami jest silniejszy od tego, który jest tylko realistą…”.